Солістка Метрополітан Опери виступить в Українському Інституті Америки

Tatiana_Melnychenko

Солістка Тетяна Мельниченко та піаністка Ірена Портенко

представлять безліч композицій для голосу та фортепіано,

включаючи арт-пісні, арії, зарзуела та романси.

Sunday, September 15 at 3:00 p.m.

Тетяна Мельниченко

Тетяна Мельниченко розпочала свою мистецьку кар’єру в Одеському театрі опери – місті великих оперних традицій. У 2000 році великий іспанський тенор Альфредо Краус вибрав її для співочого відділу музичної школи Queen So fi в Мадриді, де вона закінчила навчання у відомої мецосопрано Терези Берґанзи. Після її недавнього та успішного дебюту як Абіґейл у Набукко в Метрополітен-опера в Нью-Йорку, сопрано Тетяни Мельниченко знову було залучене співати Джорджетту в “Il tabarro” Пуччіні в тому ж оперному театрі в листопаді 2018 року. Інші дебюти пані Мельниченко включали: Турандо в Театро Массімо ді Палермо (січень 2019 року) і Тоска в Ізраїльській опері в Тель-Авіві (маестро Даніель Орен). Додаткові професійні моменти включають: спів Реквієму Верді в Оркесті Синфоніка де Кастилія і Леон в Іспанії (червень 2018 року) та виступ у ролі Абіґейл у Набукко у багатьох найкращих оперних театрах у всьому світі, включаючи «Арена ді Верона», Монреальська опера, Ковент-Ґарденський оперний театр Королівського оперного театру в Лондоні, Ґран-театр-дель-Лісо в Барселоні і Королівська опера-де-Валлоні в Льєжі. Інші помітні виступи включали в себе роль леді Макбет (Верді Макбет) у її новій постановці в Кладфурті Стадттеатр та в Грецькій національній опері в Афінах.

IRENA_PORTENKO

Ірена Портенко

Доктор Портенко названа The New York Times учасницею “вибраного кола” піаністів, як і раніше, радує демонстрацією на сцені багатства своєї міжкультурної музичної підготовки та досвіду. Виступала як солістка з оркестрами та виступала під керівництвом номінантів «Греммі» Кеннета Кіслера (США), Володимира Кожухара (Україна), Россена Міланова (Болгарія-США), Володимира Сіренка (Україна), Уве Харрера (Австрія), Аллена Власенка (Україна) та Дай Ук Лі (Корея). Окрім концертних та сольних творів, пані Портенко є завзятим камерним музикантом та виступала з видатними артистами на фестивалях та концертах у всьому світі. Її кар’єра як виконавиці включає широкий спектр вистав, включаючи виконання критично опрацьованих «Двадцять чотири етюди» Шопена – 10 у залі Карнеuі та ор.25 із двох концертів Р. Шумана та Дж. Брамса (№ 2) за один вечір у супроводі Національного симфонічного оркестру України у грудні 2017 року.

Доктор Ірена Портенко – поважаний музичний педагог та адміністратор стратегічного мистецтва, що просуває довголіття живої класичної музики за допомогою інноваційного освітнього програмування та контролюючи всі стратегічні, освітні, оперативні та мистецькі аспекти фестивалю. Вона проживає в Добріс-Феррі, де викладає обмеженій кількости талановитих студентів. Д-р Портенко є засновником, виконавчим та мистецьким керівником щорічного міжнародного музичного фестивалю «Музика в Альпах» в австрійських Інсбруку, Зальцбурзі, Бад-Ґаштайн та Бад-Хофґаштайн, що сприяє крос-культурному навчанню та інноваціям у виконанні класичної музики.

Нагадуємо, концерт відбудеться в Українському Інституті Америки,

2 East 79th Street, New York, NY 10075

Sunday, September 15 at 3:00 p.m.

BUY TICKETS

Опубліковано Культура.