Прем’єра першого в Україні комедійного короткометражного фільму «Неймовірно сліпий випадок»

«Неймовірно сліпий випадок»

Прем’єра першого в Україні комедійного короткометражного фільму

за участі двох незрячих акторів «Неймовірно сліпий випадок» та презентація казкового різдвяного фентезі з аудіодискрипцією

«Тільки диво» , зустріч з творчими групами та артистом

вокальної формації «Піккардійська Терція»

21.01.2022 року в Києві у кінотеатрі «Ліра» (вул. Велика Житомирська, 40) відбудуться відразу дві події:

17:00 год. – премєра короткометражного комедійного фільму «Неймовірно сліпий випадок», у головних ролях якого знялися двоє незрячих акторів. Фільм є першою в Україні спробою поглянути на соціальну проблематику крізь призму гумору та сатири. Знімальна група переконана, що лише у такий спосіб можна руйнувати стереотипи і змінювати ставлення один до одного. Фільм знято за реальними подіями.

Учасники: режисери Андрій Сніцарчук і Роман Мартин, головні герої Михайло Петрів та Василь Човбан, аудіодискриптор Ярослав Нудик, автор ідеї та директор фільму Оксана Потимко.

18:00 год. – презентація казкового різдвяного фентезі – фільму з аудіодискрипцією «Тільки диво». Дивовижна зимова історія для сімейного перегляду!

Учасники: режисер Олена Каретник, аудіодискриптор Ярослав Нудик, автор ідеї та координатор аудіодискрипції Оксана Потимко.

Обидва фільми мають адаптацію для людей з порушеннями зору – аудіодискрипцію. Над її створенням працював артист ВФ «Піккардійська терція» Ярослав Нудик, незряча львів’янка та ініціатор багатьох іновацій для осіб з вадами зору Оксана Потимко.

Фінансову підтримку для зйомок фільму «Неймовірно сліпий випадок» та виготовлення аудіодискрипції до стрічки «Тільки диво» надала Львівська міська рада.

Медіа та глядачі матимуть унікальну нагоду поспілкуватися з режисерами обох фільмів, головними героями та акторами, відомими артистами, взяти участь у автограф-сесії.

Опубліковано Культура.