Перше дитяче видання про коронавірус – психологічна підтримка для українських малюків

Корон 1

Сьогодні вчені всього світу шукають відповіді на запитання, як стримати і подолати вірус Covid 19. Як розказати про пандемію дітям? Зміна звичного способу життя, нерозуміння того, що відбувається навколо, тривога, що відчувається з боку дорослих… — усе це може стати причиною дезорієнтації, навіть викликати паніку, особливо в малюків. Ще складнішою ця ситуація є для дітей із вразливою психікою, їм ще важче управляти емоціями та сприймати несподівані зміни у побуті та звичному способі життя.

Над цією проблемому задумалась відома італійська дитяча психологіня Франческа Далл’Ара та у відповідь на запит, доктор створила твір “Історія про коронавірус” для наймолодших читачів.

“Історія про коронавірус” одночасно вийшла в Світ італійською та українською мовами. В Україні, за сприяння італійского видавництва “Ericson” книгу представляє видавництво дитячої літератури “Ранок”. В оперативний термін, твір, розрахований на аудиторію дітлахів від 5 до 9 років з перспективою самостійного та разом із батьками читання був перекладений українською. Цю книжку можна завантажити абсолютно безкоштовно!

В ілюстрованому виданні Франческа Далл’Ара на прикладі персонажів мами та доньки доводить, як важливо надавати дитині максимум інформації, пояснювати їй усе у врівноваженій, дохідливий та доступній для дитячого сприйняття формі, використовуючи при цьому, зрозумілі терміни.

Треба знайти потрібні слова, акцентуючи увагу на поясненні причин теперішніх змін життя, важливості прийняття цих змін і на навчанні базових правил поведінки задля збереження здоров’я. Перш за все, слід підбадьорити дитину та переконати її в тому, що дорослі роблять усе можливе, щоб подолати небезпеку, – вважають у “Ранку” та сподіваються, що «Історія про коронавірус» допоможе українським дітлахам знайти в собі сили не впадати у відчай, жити з надією і вірою, бути щасливими попри все!

Корон 2

Отримано з поштової розсилки

Опубліковано Культура.