Новий етно-джазовий проект «Співанки»

Spivanky.

Етно-джазовий проект «Співанки» — це студійний запис стародавніх українських народних пісень, аранжованих Ігорем Закусом та оркестрований Ігорем Юзюком.
До проекту залучені відомі європейські та українські джазові музиканти Szymon Mika (Польща), Andy Ninvalle (Нідерланди), Родіон Іванов, Артур Фролов, Олександр Павлов (Україна), українська етно-співачка Іванка Червінська та Симфонічний оркестр “GosOrchestra”, диригент – Олександр Госачинський.

Реалізація проекту «Співанки» за допомогою сучасних звуків, стилів та музичних прийомів по новому розкриває красу та особливість української народної пісні, робить її більш цікавою та актуальною для молодого покоління, надає нового життя та дозволяє достойно представити за межами України.

Особлива, надзвичайно красива мелодика, гуцульський лад українських народних пісень оформлені в сучасних ритмах та гармоніях, забарвлені багатою звуковою палітрою симфонічного оркестру, виконані зірковими українськими та європейськими виконавцями якнайкраще розкриють неповторну красу і колорит української народної пісні та нашої культури. Міжнародний проект «Співанки» є похідним та результатом діяльності Проекту «Jazz Kolo».

Проект Jazz Kolo jazz-kolo.com — це серія джазових концертів, започаткована у 2007 Ігорем Закусом – ініціатором, організатором та активним учасником концертної серії, заслуженим артистом України, бас-гітаристом, продюсером, для підтримки української імпровізаційної музики, яка об‘єднує навколо себе кращих українських та закордонних музикантів.Міжнародний проект Jazz Kolo — це можливість організувати, стимулювати та популяризувати український джаз.

Міжнародний проект «Співанки» виконуватиме ці завдання і буде реалізовуватись на базі можливостей, доробків, ресурсів та досвіду Мистецького проекту Jazz Kolo.

Проект Співанки реалізовано за підтримки Українського культурного фонду 
Опубліковано Культура.