Мандрівна виставка «На Зламі» відкриється в КПІ перед подорожжю на схід України

13 червня об 11:00 в бібліотеці КПІ відбудеться відкриття мандрівної виставки На Зламі, яка розповідає про зміни в житті цивільного населення внаслідок війни на Донбасі.

nazlami

Показ організує громадська організація Східноукраїнський центр громадських ініціатив спільно з Бібліотекою КПІ за підтримки німецької організації Kurve Wustrow в межах проекту «Уповноваження громадянського суспільства для трансформації культури пам’яті – ненасильницькі шляхи вирішення жорстокого минулого Донбасу».

«На Зламі» – спільна ініціатива організацій-учасників Правозахисна Коаліція “Справедливість заради миру на Донбасі”: Восток SOS, “Moloda Prosvita” Ivano-Frankivsk’s regional organization, ГО «Громадський центр правозахисних досліджень», ГО «Громадський Комітет захисту конституційних прав та свобод громадян», Кризовий медіа центр “Сіверський Донець” та Східноукраїнський центр громадських ініціатив.

Очима свідків та постраждалих виставка розповідає про особисту драму людей, які опинилися перед повною невизначеністю, втратили сім’ї, свободу, здоров’я чи власні домівки внаслідок війни на сході України. «На Зламі» поєднує особисті історії з інфографікою і статистичними доказами, щоб продемонструвати тектонічні суспільні зміни, які сталися у Донецькій та Луганській областях: «старінні» регіону, зростанні беззаконня, фрагментації суспільства та невизначеності в майбутньому.

Побачити виставку можна з 13 червня по 14 липня на 1 поверсі бібліотеки КПІ . Після цього виставка вирушить на схід України.

Опубліковано Культура.