Роззброєння, чи ґенеральна підготовка до капітуляції?

Йосиф Сірка

sirkagoodПовідомлення на сторінках ЗМІ про вилучення військових приладів (клістронів) у трьох військових частинах Повітряних сил України (ПСУ) та повідомлення, що 2 липня 2020 року о 22:50 вилучені військові прилади були повернені у військові частини, стало причиною не одного коментаря та справедливого обурення військових експертів та декотрих політиків.

На щастя, командування ПСУ виявилося не тільки професійним, але й обуреним зрадливим (або продажним) вчинком працівників Державного бюра розслідувань. Саме завдяки заяві командування ПСУ, громадськість довідалася про антидержавну акцію, спрямовану на важливу частину Збройних сил України – протиповітряні сили, яких ворог боїться.

Заява командування ПСУ доносить інформацію до українців, яку чомусь і ЗМІ мало розяснюють громадськості, що: “У той час коли на кордоні з Україною ворог розгортає величезне угруповання військ у рамках масштабного військового навчання «Кавказ-2020», де навіть неприховано розігрується сценарій повномасштабного наступу на Україну, державні інституції дозволяють собі подібні речі”.

Те, що ДБР взяло «на мушку» зенітні ракетні бригади зразу у трьох областях – в Одеській, Херсонській та Хмельницькій, наводить на ще одну думку – забезпечити південь протиповітряною капітуляцією, щоб полегшити окупацію дніпровського каналу. Окупаційні війська відновлюваної імперії можуть вижити без нафти, чи бензини, але не без води.

Згідно з інформацією у ДБР розпочате службове розслідування, Головним слідчим управлінням ДБР відкрито кримінальне провадження за фактом перевищення влади або службових повноважень працівниками ДБР та СБУ під час вилучення військового майна.

Беручи під увагу і найновіше «откровення» Путіна про те, що союзні республіки «вийшли з Союзу з «дарунками російського народу»,слід звернути увагу на те, що українська влада президента Зеленського і його партії, від початку поводиться непрофесійно і непатріотично. Про армію згадують лише принагідно. Зеленський і його команда, здається, не слідкують за планами обнуленого Путіна, а він досить ясно сказав, що Росія, після розвалу СССР, «ще не сформувалася остаточно» і тому він має намір «повернути до складу Росії багато російських земель» – чи знають про це слуги Зеленського?

А повинні б знати, бо саме оце «повернення» записане у наступних планах новоімператора, який забув, в якому столітті живе. А щоб йому не робити надії на повернення того, що він колись війною відбив у слабших, то потрібно постійно зміцнювати власні збройні сили і бути у будь-яку хвилину готовим на відсіч аґресії, яка 2014 р. увінчалася для двоголового монстра успіхом.

«Експеримент» Януковича, який поставив на чоло міністерства оборони, СБУ, поліції та Ґенерального прокурора кремлівських аґентів довів, що сила добровольців перемогла силу продажних слуг. Вчинок ДБР, СБУ, по відношенню до ракетних військ ЗСУ у наведених областях, слід кваліфікувати не тільки словами: «перевищення влади, службових обов’язків», але й саботажем та відвертою зрадою Батьківщини.

Справа в тому, що надвисокочастотні прилади (НВЧ або клістрони) є одним із основних елементів системи наведення зенітних ракетних комплексів на ціль. Завідувач кафедри інформаційних технологій і моделювання у КЕІ КНЕУ ім. Вадима Гетьмана Ігор Шелевицький пояснює, що клістрон це високочастотна лампа, яка може генерувати й посилювати електромагнітні коливання. Він твердить, «що без клістрона радар мертвий. Просто купа металу. Й ракети не полетять». Саме цього хотіли домогтися москалі, перед тим, як почнуть свою «визвольну» аґресію проти ісконно немосковської території!

На фоні саботажної акції працівників ДБР напрошується питання, чи не зі зміною міністра оборони – молодого-активного на пенсіонера – була запланована дорога капітуляції. Програма про скорочення українського війська на 40 тисяч під час війни (бо ж не проходить ні одного дня, щоб ворог не стріляв із «забороненої» зброї (це слово, яке щодня вживають ЗМІ вже 6 років, але ще ніколи не було вістки, що за «заборону» когось покарали).

Якщо винуватців не покарати найвищою карою, то незабаром можемо довідатися, що в донецькій, чи луганській областях якийсь районний суддя, чи відомий суддя Печерського району Києва, ухвалив рішення про арешт протитанкових ракет Джавелін (Javelin). Бо саме вони здатні відбити імперський напад на українську землю.

Дії службовців ДБР та ухвали судді Хмельницького міськрайсуду є свідченням того, що в Україні діє поширена сітка кремлівських шпіонів, які готові у будь-який момент нашкодити не тільки війську, але й суверенітетові держави. Тому слід очікувати найсуворішу кару для ворогів Незалежности, щоб потім не надавати їм можливість тікати слідом за Януковичем, а самим знов звертатися до Міжнародного суду та ООН, яких Росія не визнає, якщо це не в її інтересах.

А розпочати слід із «координаційного джерела» – п’ятої колони і її осиного гнізда – радіо-телеканалів, які щодня отруюють голови наївних, які, досі не відчули на власній шкірі страждання російськомовних, які ще недавно також вірили, що «русский мір» їх врятує від «київських фашистів». У часі, коли російський нацизм стає програмою її вічного президента, слід приглянутись до країни, що в ній відбулося перед 1945 р., яку перемогли союзники 75 років тому, бо ж саме переможений ф’юрер є зразком для кремлівського імператора, який перебрав від Гітлера не тільки тактику «визволення соотєчественніков», але й лексику та метод аґресії.

Торонто, 5.7.2020

Опубліковано Аналітика, Блоги.