«Нештатний радник ОП», або: Як довго терпіти зрадників?

arestovich-dugin1На фото: Арестовіч, Корчинський і Дуґін дають пресконференцію після “творчої зустрічі” в Селіґері

Йосиф Сірка

Скандальна заява нештатного радника Офісу президента О. Арестовича про вигадане ним збиття російської смертоносної раккети українськими ППО саме над житловим будинком у Дніпрі, викликала неймовірну реакцію не тільки в ЗМІ, але й у людей, які до «нештатного радника ОП» ставилися, як до «радника» самого президента. Дивує те, що ще недавно голова ОП А.Єрмак висловився дуже позитивно про роль Арестовича, але після скандальної заяви Арестовича промовчав. Зрештою, і сам президент мовчить, коли його іменем (Офісом президента) прикривався Арестович, який своїми «аналізами» цілковито вписувався у російську антиукраїнську пропаґанду. Тому й не дивно, що через інтернет його запросили до Москви «на працю» пропаґандиста.

Якщо з початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну (24-ого лютого 2022) Арестовича сприймали, мов. «проповідника», який заспокоював переляканих війною людей, то це дуже змінилося, зокрема, під кінець минулого року. Найбільш скандальними і зрадницькими виявилися його «оцінки та аналізи, передбачування» ситуації на фронті, за якими він спостерігав, хіба, з київських горбів. Гадаю, що відповідні органи ще займуться його «інформацією» про «втечу» з лінії фронту в Соледарі та «покинення» техніки», що виявилося не тільки вигаданою, але деморалізуючою «новино» для тих, хто її чув в окопах та підвалах міста, яке було під повним контролем українських оборонців, про що звітував захисник «Мадяр».

Та найбільшою помилкою Арестовича виявилося його твердження в інтервю з Фейґіним, коли він собі дозволив твердити, що «українська ППО» вбила двоє польських громадян, незважаючи на те, що слідство вибуху російської ракети в Польщі досі ще не закінчилося. І саме це «нештатний радник» повязав, мовляв – аналогічно, з вибухом у Дніпрі російської міжконтинентальної ракети Х -22, жертвою якої досі стали 45 дітей, жінок та чоловіків та біля 60 поранених.

Виникає питання: як міг такий «досвідчений» офіцер безпідставно твердити про збиття українськими ЗС міжконтинентальної ракети? Він, як військовий, повинен був знати, що ЗСУ не мають такої ППО. Т.Чорновіл, на каналі «Прямий» дуже детально – погодинно – проаналізував появу цієї вістки російських пропаґандистів, а потім скандальну «новину фахівця» Арестовича. Він прийшов до висновку, що це була спроба Арестовича приховати воєнний злочин російських терористів.

Політолог та військовий експерт Д.Снєгірьов у своїх інтервю різним каналам на you tube стверджує, що вже кілька разів звертав увагу СБУ на те, що Арестович ще 2015 р.!, (як діючий працівник української військової розвідки), приватно відвідував Москву і мав зустріч з ідеологом рашизму – Дуґіним. Він також підкреслив, що й відома біоґрафія нештатного радника ОП викликає багато запитань, які слід було вивчити перед тим, як його допускати до ОП.

Дехто твердить, що поведінка Арестовича зрадницька, але є ще й такі, які готові вигадану антиукраїнську «інформацію» громадськости Арестовичові пробачити. А це знов вказує на те, що в Україні є багато таких, які забувають, що саме через колаборантство та зраду вже тисячі людей заплатили життям! На жаль, навіть колаборанти, які наводили артилерію та ракети на численні інфраструктурні обєкти, університети, лікарні, школи та житлові масиви, з наслідками сотень, а то і тисяч, жертв та постраждалих – досі безкарно насолоджуються «срібняками Юди».

arestovich-dugin2Інше фото з  тієї ж пресконференції, що й на початку статті. Арестовіч другий зліва. Справа від нього Корчинський, далі Дуґін.

Тому й зрадницькі «аналізи ситуації на фронті» та свавільні вигадки позаштатного радника Арестовича насторожують, що в найближчому оточенні президента може виявитися раптом «змучений працею», який може не тільки вигадувати збиття ракет над певним будинком, чи іншим обєктом, але сприяти їм потрапити у ціль!

18.1.22 р.

Опубліковано Блоги, Пряма мова.