З днем Незалежности

Вітаємо  українців в Україні та в Діяспорі, а також громадян України неукраїнського походження та наших іноземних приятелів з днем відновлення нашої незалежности та оформлення Української держави. Бодай на один день відхилім тимчасово на бік наші національні тривоги та кожноденні особисті клопотання. День Незалежности це радісне торжесто яким радіють і яке єднає всіх українців. Україна одна з незалежних держав світу, суверенним членом світового товариства, міжнародних інституцій та організацій.

Згадаймо тих постатей впродовж нашої поверх тисячолітньої історії. які жертвенно працювали для добра нашого народу, а зокрема наших героїв які своєю найвищою пожертвою доложили до сьогоднішнього торжества.. Ми сучасні покоління, їхні щасливі нащадки, свідками того, що їхні великі національні жертви не були марними.

При цій нагоді ми звертаємо очі вгору та дякуєму Господеві і Його Пресвятій Богородиці за усі ласки якими  наділено наш народ і збагачено нашу землю. Поновно звертаємось з молитвою, щоби Господь  Бог і Пресвята Богородиця тримали нас у свої опіці.

Україна незалежна!  Правом кожного українця радіти нашою незалежністю, а завданням кожного українського патріота працювати, щоби заповнити цю незалежність моральним, етичним, демократичним і українським змістом.

Слава Україні!

Аскольд Лозинський,

. Голова Світової Конференції Українських Державницьких Організацій

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа