Світовий Конґрес Українців щиро вітає все світове українство

Світовий Конґрес Українців (СКУ) щиро вітає все світове українство з 21-ою річницею прийняття історичного Акту незалежності України, який законодавчо закріпив вікові прагнення українського народу жити в самостійній суверенній державі.

Здобуття незалежності стало торжеством над багатовіковим поневоленням, безпощадним нищенням усяких проявів українського національного духу, геноцидом та голодоморами, якими наші вороги намагалися асимілювати та утримувати Україну в довічному рабстві.

Одним із напрямків діяльності СКУ від його створення 45 років тому до 1991 року було представити світу правдиву інформацію про антиукраїнські дії радянської імперії та про статус поневоленої України, а також робити все, щоб вона відновила свою державність. А з проголошенням Акту незалежності СКУ розгорнув активну діяльність, спрямовану на утвердження незалежної Української держави.

СКУ закликає всіх українців зберігати неоціненний дар незалежності, любити і шанувати українську мову й культуру та ще більше віддано і наполегливо працювати для національного відродження і розбудови Української держави, зокрема через намагання різних сил повернути її до колоніального минулого.

СВІТОВИЙ КОНҐРЕС УКРАЇНЦІВ

145 Evans Ave., Suite 207

Toronto, ON 

M8Z 5X8 Canada

Tel. (416) 323-3020

Fax (416) 323-3250

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа