Про відзначення незалежності та зустрічі з режимом

Оскільки наступає вагома дата, 24 серпня, і у звязку з нею відбуватимуться різні імпрези по  відзначенню 21-оі річниці проголошення відновлення незалежності, почуваємось до обовязку уточнити наше становище- як для нашого членства, так само з проханням до ширшої української спільноти.  Закликаємо відзначати цю вагому дату в якнайширшому колі разом з українським народом в Україні та в Діяспорі, але не з ворогами того народу.

 

Вже довший час, від приходу до влади в Україні режиму Віктора Януковича,  ми вважаємо доцільним не зустрічатися не тільки з самим Януковичем, але також з представниками його режиму, а також не годувати цей режим, тобто в жодному випадку не фінансувати будь-які заходи, навіть коли заходи добрі, так як відзначення незалежності, бо маючи гроші від нас на добрі заходи режимники використовуватимуть свої ресурси на погані заходи, або для власного збагачення.

 

При тому передбачували і вказували ми, що зустрічі режим використає для пропаганди, мовляв діяспора з нами. На жаль, мало з громади нас слухало по цьому питанню, включно навіть з деяким провідним елементом громадського життя в Україні та в Діяспорі.

 

І так сталося. Ці зустрічі, ділові і товариські, в кращому випадку принесли розчарування, а в гіршому скріпили сили режиму та дозволили йому настирливо впроваджувати його народовбивчу політику.

 

Нам здається, що з огляду на останні події формального зафіксування переваги російської мови в Україні, настирлеве знущання над політичною опозицією, задушення вільної преси, навіть найбільш доброзичливі українці повинні поставити край нашій українській гостинності і надійності. Янукович та його сатрапи це не інакшедумаючі українські патріоти, це відкриті вороги українського народу. Їх треба побороти, а не гостити чи легітимізувати.

 

Тому закликаємо всіх українців і не українців, які щиро люблять український народ, або просто бажають йому добра, припинити будь-які звязки з сьогоднішніми ворогами українського народу. Наше прохання: стримайтесь від будь-яких зустрічей, ділових  чи товариських, з режимниками Януковича, його штабу, його уряду, його партії, його дипломатичного корпусу, чи просто його поплентачів, таких як ті «українські інтелектуали», які недавно зустрічались з Януковичем в Криму та віддали рідну мову за «кусень сала.»

 

Історія поставила нам як народу ще один виклик зрілості. Янукович та його люди це ніщо ліпшого як москалі-окупанти-шовеністи, які намагаються нас знищити. Вони русифікують, вони плюндрують, вони увязнюють, вони вбивають. Як з ними зустрічатися!

 

16 серпня 2012

Аскольд Лозинський, Голова Світової Конференції Українських Державницьких Організацій

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа