Президент СКУ Евген Чолій зустрівся з українцями Страсбурга

9 грудня 2012 р., під час візиту до Страсбурга, Франція, президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій зустрівся з місцевими українцями.

Під час зустрічі, яку організувала голова Франко-українського бізнес-клубу Іванна Піняк, Евген Чолій поінформував про діяльність СКУ в просуванні євроінтеграції України та захисту людських прав українців, а також заторкнув питання про важливість створення у Страсбурзі представництва СКУ, яке б сприяло просуванню його інтересів у високих міжнародних структурах.

Учасники зустрічі, у тому числі й священик Української Греко-Католицької Церкви о. д-р Іван Дуфанець та учитель української школи Тетяна Жарко, ознайомили президента СКУ з особливостями українського релігійного та громадського життя, назвавши одним із успіхів трирічну діяльність української школи, в якій сьогодні навчається понад 20 дітей.

Також було порушено питання про потребу каплиці в центральній частині міста, де можна було б відправляти українські Служби Божі, а також зали для проведення різних громадських заходів. З метою полагодження цієї важливої справи 11 грудня 2012 р. президент СКУ разом з о. д-ром Іваном Дуфанцем зустрівся з Єпископським вікарем Римо-Католицької Церкви Жаном-Люком Льєнардом, який позитивно відгукнувся на таке звернення.

Зліва направо: Е. Чолій і Ж.-Л. Льєнард

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа