Президент СКУ Евген Чолій зустрівся з генеральним секретарем Ради Європи Торбйорном Ягландом у Франції

11 травня 2012 р., у Страсбурзі, Франція, президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій мав офіційну зустріч з Генеральним секретарем Ради Європи Торбйорном Ягландом.

Під час зустрічі президент СКУ наголосив на актуальності євроінтеграції України та у зв’язку з цим заохочував Раду Європи ширше інформувати український народ про переваги проєвропейського курсу, а також наголошувати, що основною умовою для підписання та ратифікації Угоди про асоціацію між ЄС і Україною є повернення владних структур України до основних європейських цінностей та до поваги людських прав. Евген Чолій також відзначив важливість жовтневих парламентських виборів в Україні та закликав Раду Європи вимагати від владних структур України звільнення провідних лідерів опозиції, Юлії Тимошенко і Юрія Луценка, а також надання можливості для їхньої участі в цих виборах. Разом з цим ішлося про потребу численної місії довгострокових та короткострокових міжнародних спостерігачів для забезпечення більш чесного і прозорого виборчого процесу в Україні, а також про шкідливість закликів до бойкоту Євро-2012 в Україні, який би негативно вплинув на процес її євроінтеграції.

Ці ж питання президент СКУ обговорив з представниками Ради Європи – Бояною Урумовою, заступником директора бюро комісара з прав людини, та з радником комісара з прав людини Оленою Петсун.

На фото (зліва направо): Е. Чолій та Т. Ягланд

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа