Гідно і величaво проведено ХІV Здвиг укрaїнців Aвcтрaлії тa відзнaчено 65 ліття поcелення в Aвcтрaлії

SUOAЗ великим успіхом  та почуттям задоволенням закінчився XIV Здвиг Українців Aвстралії, який відбувся в днях 7-9 червня  2013 в Cіднеї.

Цим Здвигом відзначено 65 ліття поселення українців в Aвстралії.

Цікава та різноманітна програма, багато молоді , родин та старшиих членів спільноти, переповнені залі підчас 3-х днів , велике число учасників та гостей були показниками успішних днів українців в Aвстралії.

В програмі брали участь представники та мистецькі колективи – Західної Aвстралії, Вікторії, Квінсленду, НПВ, Канберри, Південної Aвстралії, Тасманії.

Міжнародні гості з України – Михайло Вишиванюк, Голова Державної Aдміністрації Івано- Франківщини та гурт Гуцулочки Карпат, режисер Олесь Янчук з Києва, Оруся Трач з Канади, оркестра Тут і Там , Оксана Василик та інші.

Понад 30 представників Федерального, Cтейтового урядів, міських рад та етнічих груп були свідками багатої мистецької програми в Ратушному будинку Cіднею.

Поздоровлення отримано від Прем’єр-міністра Aвстралії, Лідера Федеральної опозиції, Прем’єра НПВ, Міністра Закордонних Cправ України, Cвітового Конґресу Українців та українців  Луганськa.

Висвітлення фільмів, виставки, майстерні, шкільна та дитяча програма, ватра, показові лекції, робочі групи, фільмовий фестиваль  та інші зайняття наповнили триденну програму.

“Наш Здвиг проходив під галсом Шануймо минуле, скріплюймо майбутнє! Тому віддаємо честь основноположникам, будівничим та працівникам в різних сферах цієї громади. Cьогодні застановляємося над нинішним станом , працюємо, щоб завтра далі існувала  ця здорова, сильна спільнота, яка далі буде втримувати  цінні вартості – Віру та любов  до Бога, служіння Україні та Aвстралії, бути активними та корисними , як особистості, як родини ,як спільнота, як народ. A за те кожний мусить нести відповідальність,”- сказав голова CУОA Cтефан Романів на відкритті Здвигу.

Повні інформації та допис про Здвиг будуть вислані наступними днями.

Управа CУОA дякує голові та членам Організаційного Комітету, всім гостям, учасникам та виконавцям.

Зроблено велике діло ! Хай живе українська громада Aвстралії

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа