Документальний фільм «Українці Канади: історія успіху»

(Автор сценарію і продюсер – Ігор Осташ, режисер – Юрій Стадніченко)

Фільм присвячений 120-річчю поселення українців на канадській землі

 Міжнародний інститут освіти культури та зв’язків з діаспорою зініціював показ документального фільму «Українці Канади: історія успіху», ідея створення якого належить Ігорю Осташу, Надзвичайному і Повноважному послу України в Канаді (2006-2011 рр.).

Історія канадських українців, представлена у фільмі, – це історія тернистого шляху до добробуту, до успіху, і навіть до всеканадського визнання. Лейтмотивом фільму, що об’єднує в сюжеті долі визначних канадців українського походження з різних провінцій, є подорож поїздом через усю Канаду за маршрутом, яким доїжджали українці до західних провінцій.

Демонструючи фільм, ми орієнтуємося на шкільну та студентську молодь. Хочемо, щоб молода людина переконалася у тому, що її доля, майбутнє у її руках, що лише від неї залежить наскільки успішною вона може бути у житті. Щоб вона знайшла відповідь, що для цього потрібно, які цінності слід сповідувати. Наші земляки, які опинилися на чужій землі без засобів для існування, без знання мови і часто без освіти, починаючи працювати чорноробами, змогли утвердитися у житті, зробити блискучі кар’єри. То що стоїть на заваді для молодих, здорових українців в Україні, які ступають на освітню стежку, досягти успіху для себе і для своєї країни?! Пропонуємо фільм для роздумів, для осмислення, для правильних висновків.

Дата і час: 5 вересня 2012 року о 15.00 год.

Місце проведення: аудиторія 210 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» (вул. С. Бандери, 12, ІІ-ий поверх)

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою

Національного університету «Львівська політехніка»

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа