22 січня 2012 р. – 93-тя річниця злуки українських земель

В 93-ю річницю Акту злуки Cоюз Українських Організацій Aвстралії (CУОA) разом з українською спільнотою Aвстралії вітає  український народ і всю українську діяспору в день соборності українських земель.

Рівночасно клонимо голови перед маєстатом пам’яті Героїв Крут та Базару, які віддали своє життя в обороні Української держави.

Об’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки 22 січня 1919 р. в один державний організм стало найвищим піднесенням державотворчих змагань в період Української національної революції 1917 – 1921 рр.

Ця подія завершила чотири Універсали – процес до повної незалежності України та дала почин, після 22 програної війни, до дальшої боротьби і проголошення української державності Карпатської України та Актом 30 Червня 1941 р. відновлення української державності у Львові. І врешті Україна осягнула свою повну незалежність деклярацїєю 26 серпня 1991, що було підтверджено подавляючою більшістю народу плебісцитом в грудні 1991 р.

Всі ці події, їх річниці, ми повинні гідно відзначати, бо на базі наших історичних змагань, ми будуватимемо демократичну майбутність нашої держави. На базі цього історичного факту злуки, ми нині бачимо безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ на Схід і Захід, протиставити українців один одному. Річниця злуки повинна пригадати всім нам хто ми і чиї ми діти.

Бо Україна є одна неподільна унітарна Нація.

Слава Україні !    Героям Слава !

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа