Зведення про обстріли прикордоння Сумської та Чернігівської областей

shelling

Учора, 27 жовтня, російські окупаційні війська продовжили обстрілювати українське прикордоння.

Ворог наніс вогневе ураження із застосуванням РСЗВ, мінометів та ствольної артилерії. Під ворожим вогнем опинилися Хотінська, Зноб-Новгородська, Новослобідська та Білопільська громади Сумщини й Новгород-Сіверська та Городнянська громади Чернігівщини.

Вранці рашисти з РСЗВ «Град» та двічі зі 152-мм ствольної артилерії накривали територію Хотінської громади, загалом пролунало з пів десятка вибухів від розривів ракет та майже з пів сотні від снарядів. Вогонь вівся з російського населеного пункту успєновка. Внаслідок обстрілу пошкоджені приватні будинки, транспортні засоби, лінія електропередач.

По території Новослобідської громади росіяни гатили зі ствольної артилерії – 40 артснарядів прилетіло з боку населених пунктів олексєєвка та тьоткіно.

Також в першій половині дня окупанти з російського населеного пункту тьоткіно обстріляли територію Білопільської громади з 82-мм мінометів, нараховано три з половиною десятки вибухів від розривів мін.

По Зноб-Новгородській громаді ворог з району населеного пункту зноб вів мінометний вогонь – 16 вибухів.

На Чернігівщині Городнянська громада також потерпала від ворожого мінометного вогню, з району російського населеного пункту чорноземний городок на околиці одного з українських населених пунктів упало 30 мін 120 мм калібру.

Три ворожих міни розірвалося на території Новгород-Сіверської громади, вогонь росіяни вели з боку населеного пункту погар.

Складові Сил оборони продовжують захищати Україну від російських загарбників.

Джерело: ДПСУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа