Зведення про атаки росіян на цивільне населення в зоні відповідальності ОК “Північ” станом на ранок 23 вересня

У зоні відповідальності ОК “Північ”, зокрема у Чернігівській, Полтавській та Сумській областях, російські війська тероризують цивільне населення, знищуючи житло, цивільну та критичну інфраструктуру.
📍 Чернігівщина: за добу, з ранку 21 вересня по ранок 22 вересня, російська армія 33 рази обстріляла Чернігівську область. Всього зафіксовано 73 вибухи.
▪️ У Новгород-Сіверському районі вдень 22 вересня ворог поцілив ударним дроном по підприємству, є руйнування. Також постраждали прилеглі будівлі – будинок культури, магазини та житло.
▪️ Вдень та вночі 22 вересня Чернігівський район атакували безпілотники. Увечері у Чернігові та околицях зафіксовано 3 вибухи. Є влучання в обʼєкт критичної інфраструктури. Через пошкодження у частині громад Чернігівського району не було електроенергії.
📍 Полтавщина: внаслідок падіння російських БпЛА у Полтавському районі було влучання по будівлі одного з підприємств. Виникла пожежа.
📍 Сумщина: 105 обстрілів по 46 населених пунктах області. Поранень дістали двоє людей.
▪️ У Шалигинській громаді пошкоджено автомобіль.
▪️ У Краснопільській громаді – адміністративну будівлю навчального закладу, автомобіль рятувальників.
▪️ У Сумській громаді – нежитлові приміщення, об’єкт цивільної інфраструктури.
▪️ У Білопільській громаді – приватний будинок.
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа