Жительок Одеси запрошують відвідати відкриття безпечного простору для жінок і дівчат

17 лютого о 12:00 відбудеться офіційне відкриття безпечного простору «Затишно space» від Благодійного фонду «Схід SOS», що реалізується за підтримки міжнародних партнерів. Осередки в 7 містах України підтримують постраждалих унаслідок війни, ВПО та тих, хто опинився у складній життєвій ситуації. 

На відвідувачок чекають цікаві заходи в дружньому колі, також буде можливість записатися на безоплатні індивідуальні консультації та інформаційні сесії до соціальної працівниці чи психологині.

«Упродовж першого року реалізації проєкту до нас звернулися понад 5 000 жінок. Спеціалістки ведуть зокрема й інформаційні кампанії щодо протидії гендерно зумовленому насильству, допомагають тим, хто вимушено покинув домівки чи втратив рідних, зневірився в собі чи шукає сили та підтримку», зазначила членкиня правління БФ «Схід SOS» Оксана Куянцева.

У новому осередкові є дитяча кімната, де педагогиня проводитиме заходи для дітей віком 3-14 років, водночас мами та бабусі зможуть долучатися до інших активностей. Всі послуги є безоплатними. Слідкувати за анонсами та новинами можна тут. 

Простір перебуває за адресою: вулиця Канатна, 78 (вхід з боку Пантелеймонівської, орієнтир – «Аптека на Канатній»). Контактний номер: +38 (095) 078 16 21.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа