Житель Закарпаття намагався підкупити прикордонників

30-річний закарпатець запропонував прикордоннику Чопського загону 1000 доларів США хабаря за позитивне рішення щодо пропуску через державний кордон.
Чоловік прибув у пункт пропуску «Ужгород» з метою супроводу літньої жінки 1940 року народження, яка потребує постійного стороннього догляду. За його словами, вона є бабусею його дружини.
Під час перевірки документів прикордонники встановили, що жінка виїжджала раніше у супроводі іншого чоловіка, який не повернувся в Україну. Коли чоловікові пояснили, що йому буде відмовлено у пропуску, він пішов до авто, взяв готівку, вклав у паспорт та віддав його разом з грошима прикордонному нарядові. Чоловік звернувся з проханням до правоохоронців «закрити» очі на проблему. Коли у документі інспекторка виявила 1000 доларів, то викликала співробітників Нацполіції.
Кошти хабародавця було вилучено протоколом огляду місця події. У діях чоловіка вбачають ознаки кримінального правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».
☝️Нагадуємо, що пропозиція, обіцянка чи надання неправомірної вигоди службовій особі, а також прийняття такої обіцянки, пропозиції або одержання неправомірної вигоди службовою особою є правопорушенням, за яке законом передбачена кримінальна відповідальність. Відповідно до санкції статті, чоловікові загрожує штраф від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа