Здіймемо рокіт: зібрали понад 15 млн грн та забезпечили чотири бригади тероборони засобами аеророзвідки

комплекти аеророзвідки

Кофаундингова компанія Genesis та фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» передали чотирьом бригадам ТрО ЗСУ комплекти аеророзвідки загальною вартістю понад 15 млн грн.

На старті проєкту «Здіймемо рокіт» організатори разом із компаніями екосистеми Genesis та партнерами планували зібрати 11 млн грн та придбати комплекти аеророзвідки для 112, 114 та 241 бригад Сил ТрО. Збір підтримали компанії з екосистеми та партнери: appflame, Solidgate, Headway, Quarks, Universe, Legit. Завдяки активній підтримці відповідального бізнесу та благодійників вдалося зібрати 15 553 833 гривень, що дозволило придбати додатковий комплект для ще однієї, 126-ї бригади. Це стало можливим завдяки участі однієї з партнерських компаній Genesis, яка підтримала ініціативу та зробила внесок для забезпечення четвертої бригади комплектом аеророзвідки.

Проєкт став продовженням системного партнерства Genesis, «Повернись живим» і Сил тероборони ЗСУ, яке стартувало на початку 2023 року з освітнього курсу «Вишкіл капітанів».

Володимир Многолєтній, засновник та CEO Genesis: «Системна підтримка війська — це важливий пріоритет для екосистеми бізнесів Genesis та наших партнерських бізнесів. Зокрема, один з бригадних комплектів аеророзвідки отримав підрозділ випускника 6-го набору «Вишколу капітанів». Завдяки двом реалізованим ініціативам ми змогли не лише дати необхідні навички, а й забезпечити засобами для реалізації вивченого під час виконання бойових завдань».

Всього в межах проєкту для аеророзвідників чотирьох бригад тероборони закупили та передали 72 квадрокоптери та 432 батарей до них, 48 портативних та 12 автомобільних рацій, 40 планшетів, 24 зарядних станцій, 12 телевізорів, 8 ноутбуків, підсилювачі сигналу та флешки. Дрони, засоби живлення й зв’язку допоможуть зробити розвідувальні операції ефективнішими та зберегти життя особового складу.

«Сили територіальної оборони ЗСУ, які зараз воюють на сході й півдні країни, отримають дрони, засоби живлення і зв’язку. Ці засоби не тільки зроблять розвідку ефективнішою, коригуватимуть вогонь, а й допоможуть зберегти життя бійців. Завдяки внескам групи компаній Genesis зможемо забезпечити такими комплектами аеророзвідки чотири бригади ТрО — більше, ніж розраховували на старті збору», — говорить Олег Карпенко, заступник директора фонду «Повернись живим».

«Нам вдасться перемогти Росію, використовуючи насамперед технологічні рішення. Якщо наше військо буде сповна відповідати вимогам часу. Цю війну справедливо названо «війною дронів». Легкі та маневрені безпілотники здатні виконати безліч завдань: від розвідки й коригування вогню артилерії до безпосереднього вогневого ураження. Я вдячний нашим партнерам за цей потужний проєкт. Кожному, хто не просто до нього долучився, але й зібрав довкола себе однодумців. Військо, що має таку сильну підтримку свого народу, бізнесу та суспільства, непереможне», — наголосив Командувач Сил ТрО ЗСУ генерал-майор Анатолій Баргилевич.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа