Завтра Львівська громада попрощається з двома Героями

Павло Сех

🕯 Павло Сех (03.08.1985-12.01.2024)
Народився у селі Перемивки Львівської області. Навчався в загальноосвітній школі №92 міста Львова. Здобув освіту Львівському вищому професійному училищі транспортних технологій та сервісу. Після завершення навчання проходив військову службу. Займався ремонтом фасадів у Львові. Із початком повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини від російських окупантів до лав 25-го окремого стрілецького батальйону Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на східному напрямку.
Ігор Комплікевич
🕯 Ігор Комплікевич (25.11.1987-12.01.2024)
Народився у селі Підбірці. Навчався у Підбірцівському ліцеї Львівської міської ради. Здобував освіту у Львівському фаховому коледжі будівництва, архітектури та дизайну. Після завершення навчання працював у будівельній сфері у Львові. Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист Батьківщини від російських окупантів. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави на східному напрямку у складі 214-го окремого спеціального батальйону OPFOR Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Чин похорону Павла Сеха розпочнеться об 11:00 у Храмі святих Апостолів Петра і Павла, вул. Лукасевича, 15. Поховають воїна на Ряснянському кладовищі.
Прощання з Ігорем Комплікевичем розпочнеться о 12:00 в рідному домі військового, після чого буде чин похорону в місцевій церкві святого Миколая. Поховають воїна на кладовищі в селі Підбірці.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа