Завтра Львівська громада попрощається із двома Героями

Андрій Філарет

🕯 Андрій Філарет (01.01.1974-09.01.2024).
Львів’янин. Навчався у ліцеї «Гроно» Львівської міської ради. Здобув професію «технік-електронік» у колишньому Львівському технікумі промислової автоматики. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських окупантів. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.
Адам Гломб
🕯 Адам Гломб (01.02.1985-13.01.2024).
Львівʼянин. Навчався у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №49. Згодом вступив до Державного професійно-технічного навчального закладу «Львівський професійний політехнічний ліцей». На початку повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся з-за кордону та став на захист Батьківщини від окупантів до складу 5-го прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Під час проходження служби в Донецькій області отримав поранення, однак, не вагаючись, повернувся на фронт.
Чин похорону Андрія Філарета розпочнеться о 10:00 у Храмі Вознесіння Господнього на вул. Широкій у Львові, поховають воїна у с. Вʼязова Жовківського району.
Чин похорону Адама Гломба розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають захисника на Личаківському кладовищі.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа