![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/didyk.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Навчався у школі №73 міста Львова. Професійну освіту здобув у Львівському музично-педагогічному училищі імені Філарета Колесси, вищу – у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
Вчитель музики у середній загальноосвітній школі №100 міста Львова. Останнім часом працював на виробництві. Співав у Львівській національній академічній чоловічій хоровій капелі «Дударик».
За словами близьких, був «люблячим батьком, відповідальним громадянином та великим книголюбом – багато читав». З початком повномасштабного російського вторгнення добровільно став на захист Батьківщини до лав 103-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на Харківщині, Донеччині і Луганщині. У Віталія Дідика залишилися дружина, мати, син, донька, онука, сестра, теща, похресниця та племінники.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/yavorskyj.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Уродженець міста Новояворівськ Львівської області.
Навчався у Новояворівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2. Після завершення навчання проходив службу у Севастополі у складі зенітно-ракетних військ. Був відданим прихильником львівських «Карпат».
Усе життя Віталій Яворський присвятив обороні держави. З 2014 року – учасник АТО, із початком повномасштабного вторгнення – доброволець та воїн Сил спеціальних операцій Збройних сил України. У Віталія Яворського залишилися мама та сестра.
Вічна Слава Героям України ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Похорон захисників розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.