![🕯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Львів’янин. Навчався у загальноосвітній школі №98 міста Львова. Після закінчення 9-го класу вступив до загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20. Згодом здобув професію «слюсар з ремонту автомобілів» у колишньому Вищому професійному училищі №48. До початку повномасштабного вторгнення російської федерації працював у будівельній сфері у місті Львові. Із вересня 2023 року проходив військову службу у складі 142-го навчального центру Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.
Чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, а об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.