![🕯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
У 2021 році вступив до Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. У квітні був переведений до 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи. Із початком повномасштабного вторгнення боровся з окупантами на східному напрямку фронту. За віддану службу був нагороджений численними відзнаками, зокрема, орденом «За мужність» III-го ступеня. Протягом останнього періоду займався підготовкою курсантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Чин похорону захисника розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.