Завтра Львів попрощається із Героєм Тарасом Сорокою

У понеділок, 18 березня, Львів попрощається з військовослужбовцем Тарасом Сорокою, який загинув в бою, захищаючи Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Тарас Сорока («Птаха») (15.11.1974-27.03.2023) Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №40 міста Львова. Здобув освіту у Львівському професійно-технічному училищі №31 (сьогодні – Державний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище побутового обслуговування»). Після завершення навчання проходив військову службу.

У мирний час працював у Польщі та Німеччині у будівельній сфері. За словами рідних, був «надзвичайно добрим чоловіком та люблячим батьком». Тарасу Сороці подобалося відпочивати із дружиною у Карпатах, також у вільний час любив готувати.

Виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 7-го прикордонного Карпатського загону. Із початком повномасштабного вторгнення повернувся на Батьківщину.

Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Спершу боровся з окупантами на Сумщині та Харківщині, а в 2023 році виконував бойові завдання у «гарячих точках» Луганщини та Донеччини, зокрема, у м. Бахмут. Героїчно проявив себе, неодноразово беручи участь у прямих боях із загарбниками.

У Тараса Сороки залишилися мама, дружина, син та брат.

Чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, а об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Львівська міська рада

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа