![🕯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Після проходження навчань виконував бойові завдання на східному напрямку.
Чин похорону захисника розпочнеться об 11:00 у Храмі св. Василія Великого, що на вул. Шевченка, 388-408. Поховають воїна на Ряснянському кладовищі.