Завтра Львів попрощається із Героєм Максимом Правдою

Максим Правда (25.01.1977-30.05.2024).

Народився за кордоном у сім’ї військовослужбовця.

У 1992 році родина Максима Правди перебралася із Німеччини до Львова. Тут навчався у Львівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №43 Львівської міської ради Львівської області. Здобував освіту у колишньому Університеті банківської справи (тоді – Інституті). Протягом 1996-1998 років проходив військову службу у військових частинах 46145 та А2557.

Понад 10 років пропрацював у колишньому Приватному акціонерному товаристві «Львівшляхрембуд». Впродовж останнього часу займався приватним підприємництвом у сфері будівництва автомобільних доріг. У вільний час захоплювався футболом. За словами близьких, був надзвичайно доброю, щедрою, веселою та інтелігентною людиною. 

Із перших місяців повномасштабного вторгнення рф добровільно став на захист держави від окупантів. Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави на Сумщині, Луганщині та Донеччині у лавах 117-ї окремої механізованої бригади, а згодом – 103-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

У Максима Правди залишилися дружина, 16-річний син та троє братів з родинами.

Прощання і Чин похорону захисника відбудеться об 11:00 у каплиці Львівського госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи (м. Винники, вул. Івасюка, 31). Опісля, о 13:00, Максима Правду поховають на Брюховицькому кладовищі.

Львівська міська рада

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа