Завтра Львів попрощається із Героями Орестом Іваневичем та Назаром Дудою

Орест Іваневич

🕯 Орест Іваневич (22.01.1984-07.01.2024).
Львів’янин. Здобув середню освіту у місцевій вечірній школі. Згодом працював у Львівському комунальному підприємстві «Львівавтодор», а протягом останнього періоду – у будівельній сфері в Польщі та Чехії. Із перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації, попри відсутність військового досвіду, добровольцем став на захист Батьківщини до лав територіальної оборони. Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави на Сумщині, Харківщині та Донеччині у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. За особисту мужність і вірність військовій присязі був відзначений нагрудним знаком «Ветеран війни» та хрестом «Честь і слава».
Назар Дуда
🕯 Назар Дуда (14.07.1978-04.01.2024). Львів’янин.
Навчався у ліцеї №15 Львівської міської ради. Здобув професійно-технічну освіту у професійному училищі №20. Після завершення навчання займався ремонтом автомобілів. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від загарбників. Виконував бойові завдання із захисту територіальної цілісності та незалежності держави на східному напрямку у лавах 13-го окремого десантно-штурмового батальйону імені Героя України полковника Тараса Сенюка 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Ореста Іваневича на Личаківському кладовищі. Назара Дуду поховають у с. Лісневичі Пустомитівської ОТГ.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа