Завтра Львів попрощається із Героями Олегом Короляком та Дмитром Сливкою

🕯 Олег Короляк (02.05.1991-15.02.2024)
Львів’янин. Навчався у загальноосвітній школі №92 міста Львова. Здобував освіту на хімічному факультеті Національного університету «Львівська політехніка». Після завершення навчання проходив військову службу. Працював на підприємстві “SavService” у Львові. Із перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави у складі 115-ї окремої механізованої бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання у гарячих точках фронту. За особисту мужність був відзначений нагрудним знаком «Ветеран війни».
🕯 Дмитро Сливка (19.08.1996-18.02.2024)
Львів’янин. Навчався у Ліцеї №18 Львівської міської ради. Здобув вищу освіту в Українському католицькому університеті та у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боронив незалежність та територіальну цілісність держави у лавах 47-ї окремої механізованої бригади «Маґура» Сухопутних військ Збройних Сил України.
Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Львівська міська рада

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа