![🕯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Львів’янин. Навчався у загальноосвітній школі №68 міста Львова. У мирний час займався приватним підприємництвом та перебував у Естонській Республіці. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся з-за кордону та, попри відсутність будь-якого військового досвіду, став на захист Батьківщини. Боровся із російськими загарбниками на Харківщині у лавах 60-ї окремої піхотної Інгулецької бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України.
![🕯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Львів’янин. Навчався у колишній загальноосвітній школі №26 міста Львова. У мирний час працював водієм. Із початком повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у лавах 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на східному напрямку фронту.
Чин похорону військовослужбовців розпочнеться о 10:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 10:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.