Завтра, 28 червня, Львів попрощається з трьома Героями

Володимир Шередько (24.04.1990-23.06.2024)

Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №65 міста Львова, згодом вступив до Середньої загальноосвітньої школи №64 I-III ступенів міста Львова (сьогодні –  Ліцей «Гроно» Львівської міської ради).

У 2008 році закінчив Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну міста Львова. Здобув вищу освіту у Хмельницькому національному університеті.

Після завершення навчання обіймав посаду закрійника у Приватному підприємстві «Вест-Мода». Впродовж 2015-2016 років працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Бадер Україна», згодом – у ТОВ «Галицька будівельна гільдія». У вільний час захоплювався рибальством, садівництвом, любив переглядати фільми та відпочивати на природі. За словами близьких, «любив життя та жив для інших, мріяв у майбутньому побудувати власну оселю».

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від російських окупантів. Виконував бойові завдання на Донеччині, Харківщині та Луганщині у лавах 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. За особисту мужність був нагороджений Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест».

У Володимира Шередька залишилися батьки, дружина та 4-річний син. 

Євген Лілісон (13.08.1990-09.06.2023)

Уродженець селища Новоолексіївка Херсонської області.

Навчався у Новоолексіївському ліцеї №1 Генічеської міської ради. Після завершення навчання працював у сфері надання послуг з охорони власності у Новоолексіївці. Захоплювався автомобілями.

Із початком повномасштабного вторгнення, через партизанську діяльність проти ворога, був змушений покинути рідне селище. Спершу проживав у Дніпрі, а згодом перебрався до Львова.

Тут проходив військовий вишкіл, після завершення якого вирушив до міста Болград Одеської області, де вступив до лав 88-го окремого батальйону морської піхоти 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського Військово-морських сил Збройних Сил України. Боронив державу на території Донецької та Запорізької областей, був нагороджений відомчою медаллю Міністерства оборони України «За поранення».

У Євгена Лілісона залишилася дружина. 

Андрій Горбковий (04.10.1977-22.06.2024)

Уродженець села Відники Львівської області.

Навчався у Відниківській гімназії. Спершу здобув освіту у ВСП «Фаховий коледж інфокомунікацій НУ «Львівська політехніка», згодом вступив до Української академії друкарства.

Після завершення навчання проходив військову службу у лавах десантників.

Займався підприємницькою діяльністю у сфері торгівлі у місті Львові. Увесь свій вільний час присвячував родині. Із початком повномасштабного вторгнення працював інструктором з рекрутингу у 3-му відділі Львівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Із квітня 2024 року виконував бойові завдання на Харківщині у лавах 42-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Андрія Горбкового залишилися батько, дружина, троє дітей та сестра.

Зранку о 09:00 у храмі Вознесіння Господнього УГКЦ (вул. Широка, 81) відбудеться молитва і прощання з воїном Володимиром Шередьком.

Також зранку о 09:00 у храмі Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові (майдан святого Івана Павла ІІ) відбудеться молитва і прощання з воїном Андрієм Горбковим.

Чин похорону захисників Євгена Лілісона, Володимира Шередька та Андрія Горбкового  розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають захисників на Личаківському кладовищі.

Львівська міська рада

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа