Завтра, 24 вересня, Львів прощається з чотирма Героями

Дмитро Грицай (09.08.1985-15.09.2024)

Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №91 м. Львова.

Впродовж життя переважно працював у будівельній сфері, у тому числі й за кордоном. У вільний час захоплювався рибальством та грибництвом. За словами рідних, був надзвичайно доброю, безвідмовною людиною. У 2007 році втратив батька і важко переживав його смерть.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від загарбників. Боронив суверенітет та територіальну цілісність України у лавах 21-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Боровся із окупантами на Донеччині, Харківщині й Миколаївщині. Під час проходження служби отримав звання «молодший сержант» та неодноразово відзначався військовим командуванням. Рідні кажуть, що у свої останні місяці життя Дмитро Грицай був дуже щасливий.

У Дмитра Грицая залишилася мама, дружина і донька.

Андрій Вовк (16.07.1981-17.09.2024)

Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №98. Здобув професійно-технічну освіту у місті Львові.

Протягом останнього періоду працював водієм у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Фірма «Техніка монтажу». У вільний час захоплювався автомобілями, любив тварин, а особливо – собак. За словами близьких, завжди дбав про людей, уся його праця йшла від серця.

Із початком повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боронив Україну у лавах 22-ї окремої механізованої бригади 38-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Андрія Вовка залишилися мама, сестра та двоє племінників.

Андрій Витязь (11.12.1978-19.09.2024)

Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі № 54 м.Львова. Здобув вищу освіту у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Після завершення навчання займався приватним підприємництвом у сфері перевезень. Захоплювався боксом, обожнював проводити час із дітьми.

Із перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем став на оборону Батьківщини. Спершу вступив до складу медичного батальйону «Госпітальєри», у 2023 році підписав контракт із 80-ю окремою десантно-штурмовою Галицькою бригадою Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Боровся із загарбниками у «гарячих» точках фронту.

У Андрія Витязя залишилися мама, двоє дітей, колишні дружини, двоюрідні сестри, брат, хрещені діти, хрещений батько, племінники та племінниці. 

Віталій Лопушанський (25.06.1983-15.03.2022)

Уродженець села Підбірці Львівської області.

Навчався у Підбірцівському ліцеї Львівської міської ради. Закінчив колишнє Середнє професійно-технічне училище №26 міста Львова (сьогодні – Державний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище інформаційно-комп’ютерних технологій»), тут здобув фах електромайстра з ремонту побутової техніки.

Завершивши навчання, працював у Приватному акціонерному товаристві «Львівський локомотиворемонтний завод».

У 2015 році виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 308-го окремого інженерно-технічного батальйону. Після повернення працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Фуджікура Аутомотів Україна Львів». У 2019 році підписав контракт із 24-ю окремою механізованою бригадою імені короля Данила та перебував у зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Із початком повномасштабного вторгнення росії став на захист України від загарбників до лав 503-го окремого батальйону морської піхоти Військово-Морських сил Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на східному напрямку фронту.

У Віталія Лопушанського залишилися мама, сестра та племінники.

Чин похорону захисників Дмитра Грицая, Андрія ⁠Витязя та Андрія Вовка розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, опісля відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок. Відтак, Дмитра Грицая та Андрія ⁠Витязя поховають на Личаківському кладовищі, Андрія Вовка – на Голосківському кладовищі.

Прощання і Чин похорону воїна Віталія Лопушанського розпочнеться об 11:00 з родинного помешкання у селі Підбірці Львівської громади (вул. Залізнична, 3/2). Поховають захисника на місцевому кладовищі у Підбірцях.

Львівська міська рада

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа