За книжки про Соловки – без права заїжджати на територію Росії

Вчора, коли українська делегація на Соловки перетинала кордон з Білоруссю з автобусу висадили українського журналіста Сергія Шевченка. Прикордонник коротко повідомив йому “ви не маєте права заїжджати на територію Росії” після чого змусив його забрати свої речі з автобусу і відвів у невідомому напрямку. Жодних пояснень з приводу даного інциденту ніхто не отримав.
Сергій Шевченко здійснив 5 паломництв на Соловки, написав багато книжок і статей безпосередньо про Соловки, розкопав багато матеріалів про радянські політичні репресії проти українців.

Зв’язатися по телефону з Сергієм мені поки не вдалося. Якщо комусь вдасться з ним зв’язатися, або з’ясувати його долю – будь-ласка повідомте!!!

Ганна Сінькова (“Лисиця”)

http://www.facebook.com/lisitsia

Сергій Шевченко —  лауреат Премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльности (2007), він активний і на громадській ниві — втілює в життя патріотичні ідеї, сам є доброчинцем та залучає інших до шляхетної справи розбудови духовності. У 2011 році за книгу публіцистики про Соловки став лауреатом міжнародної Премії імені Володимира Винниченка, яку присуджує Український фонд Культури.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа