За допомогою біспектральних камер прикордонники вистежили дві групи ухилянтів

За рахунок впровадження в оперативно-службову діяльність систем відеоспостереження та безпілотної авіації прикордонникам Чопського загону вдалося значно підвищити надійність охорони державних рубежів.

За останній час більшість випадків виявлення правопорушень у прикордонні відбувається саме завдяки застосуванню сучасних технічних засобів фотофіксації та відеоспостереження.

Саме завдяки використанню біспектральних камер, прикордонникам відділення «Паладь Комарівці» відділу «Ужгород» вдалося затримати дві групи правопорушників, які намагалися у незаконний спосіб перетнути українсько-словацький кордон. Обидві групи рухалися у темний час доби.

Рух першої з них зафіксували за триста метрів від кордону. На пошуки невідомих вислали прикордонний наряд з розшуковим собакою. Затримані, чоловік і дві жінки, не мали при собі жодних документів. Згодом правоохоронці встановили, що усі троє є місцевими жителями, які мали намір поза пунктами пропуску перетнути кордон зі Словаччиною, а згодом потрапити до Німеччини.  

Іншу трійку виявили за пів кілометра від кордону. Аби відстежити рух правопорушників, прикордонники підняли в небо безпілотник. Троє чоловіків, яких затримав наряд, також виявилися місцевими жителями. Зупинити їхню незаконну «подорож» допоміг службовий собака.  

Усіх затриманих доставили у прикордонний підрозділ. Їх справи буде передано до суду, який визначить покарання за спробу незаконного перетинання державного кордону України.

 

Державна прикордонна служба України

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа