За добу на кордоні затримано 16 осіб, ще 5 не пропущено як ухилянтів

border-nyzhankowyczi

За добу 8 грудня західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 62 тисячі осіб та 16 тисяч транспортних засобів.
З України минулої доби вибули 33 тисячі осіб. 20 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.
До України за минулу добу прослідували 29 тисяч осіб, 25 тисяч з них – громадяни України.
Оформлено 80 вантажівок з гуманітарною допомогою.
За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 16 осіб – 1 з них намагався незаконно перетнути кордон у пункті пропуску, ще 15 було затримано поза визначеними пунктами перетину.
На виїзд з країни не пропущено 5 чоловіків, громадян України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки їхніх документів, які надають право на перетин кордону особам призовного віку. У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336, 358 Кримінального кодексу України.
НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України через кордон здійснюється за закордонними паспортами чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#Text

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа