Як Кіровоградці президента зустрічали

В останні дні жителі Кіровограда спостерігали дивну картину: різке пожвавлення роботи усіх комунальних служб міста. Дороги чистять, від стовпів віддирають оголошення і підфарбовують, смітники розставляють і вулиці прибирають. Пересічний кіровоградець міг подумати: «А, от і прокинувся в нашому мерові «крєпкій хазайственнік», що міцно спав з моменту його обрання». Аж ніяк! До Кіровограду їде президент!

31 січня 2012 року на Кіровоградщину з візитом завітав САМ Віктор Янукович. Основною метою візиту (чи то б пак офіційною) стало відкриття Кіровоградського Обласного перинатального центру. Він бо ж, цей центр, перший з цілого проекту, який придумав і втілює в життя президент «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства». Ви вдумайтесь лишень, який в нас президент – спеціаліст широкого профілю. Також в програму візиту входило відвідання президентом вотчини свого спонсора та товариша Павла Штутмана, ну і звичайно зустріч з головним виконавцем волі президента в області – Сергієм Ларіним. Звичайно ж для зустрічі з народом у президента не знайшлось ні бажання, ні часу.

А народ його чекав! Представники Кіровоградської обласної організації Політичної парті «УДАР Віталія Кличка» спільно з опозиційними партіями об’єднаними в Комітет Опору Диктатурі вирішили достойно зустріти президента.

Рівно о 12 годині, близько 200 людей зібрались біля будівлі Кіровоградської ОДА. На мітингу були присутні представники «УДАРу», ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», «Фронту Змін»,Української Народної Партії., а також громадських організацій «КВІС» та «Майбутнє Нації». В руках протестантів були плакати, на яких було написане все, що люди думають про Януковича і його команду як в країні, так і на Кіровоградщині, зокрема: «Юлі – Волю!», «Банду – Геть!» і яскрава характеристика роботи Сергія Ларіна і його молодої команди «Ларін «вивів» Кіровоградщину на передостаннє місце».

Як і очікувалось, президент до народу не вийшов…

Дмитро Сінченко

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа