Єгєрські підрозділи ДШВ просуваються вперед та нищать противника.
Воїни 71 окремої єгерської бригади десантно-штурмових військ ЗС України захопили одну з позицій російських загарбників. Зустріч із нашими захисниками пережили не всі росіяни. Їх поплічники ганебно втекли і навіть не спробували забрати тіла своїх, якими всіяні траншеї.
Смерть російським окупантам! Слава ДШВ! Слава Україні! ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Служба зв‘язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України