Волинь вшановує пам’ять загиблих Героїв

🕯Відійшов у засвіти воїн із Любешівської громади… Федор Левченко із села Зарудчі мужньо захищав Україну та через хворобу був змушений полишити бойову справу. Війна закарбувала свій руйнівний відбиток на здоров’ї Героя.
🕯Назавжди в строю: 8 травня 2024 року війна обірвала життя молодого воїна Богдана Будчика з села Мокрець Турійської громади. 12 квітня йому виповнилося лише 21. Загинув захисник внаслідок ворожого артилерійського обстрілу на Луганщині.
🕯13 травня 2024 на території Донецької області загинув мешканець с.Зміїнець Луцької громади Віталій Колесник (1984 р.н.). До лав Збройних Сил України був призваний на посаду номер обслуги гранатомета протитанкового взводу роти вогневої підтримки мотопіхотного батальйону.
🕯12 травня 2024 року на Харківщині, під час виконання бойового завдання унаслідок вибухової травми загинув молодший сержант Артем Рудий (1990 р.н.) із Володимирської громади. Воїн був мобілізований на фронт у березні 2023 року, служив на посаді старшого бойового медика.
🕯Шацька громада в скорботі… В лікарні від важких поранень, отриманих на війні з російськими окупантами, помер військовослужбовець із Шацька Сергій Дмитрук (1967 р.н.). Воїн був мобілізований у вересні 2023 року. Під час виконання бойового завдання отримав поранення, не сумісні з життям. Серце Героя зупинилося 13 травня в лікарні м. Дніпро. (фото 3)
Щирі співчуття рідним і близьким Захисників. Вічна пам’ять, честь і шана Героям!
Пам’ятаємо усіх українських воїнів, які віддали життя за рідну державу.
Їх подвиг навіки в історії нашого народу.
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа