![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/vasyl-kupryyanchyk.jpg)
![🕯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Старший стрілець-оператор одного зі штурмових батальйонів, солдат проходив військову службу за контрактом. 22 березня 2024 року воїн зник безвісти на території Донецької області. Днями надійшло сповіщення про загибель 20-річного бійця.
Щирі співчуття рідним і близьким Захисника. Вічна пам’ять, честь і шана Герою!
Пам’ятаємо усіх українських воїнів, які віддали життя за рідну державу.
Їх подвиг навіки в історії нашого народу.