Зазвичай опіки лікують пересадкою штучної шкіри. Рана загоюється рубцем, що обмежує рухи та призводить до багатьох інших проблем у процессі життя. А при значній площині та глибині обпеченої шкіри пацієнту загрожує смерть, адже найбільша небезпека при опіку тіла – це інтоксикація. Чим довше тканини людини залишаються невідновленими, тим менше шансів в людини вижити.”Банк шкіри” http://www.
Цей проект ми створили півтори роки тому. Його бюджет складав майже два мільйони гривень і швидко вдалось зібрати гроші на втілення унікальної технології регенерації в життя завдяки підтримці меценатів, і особливо – фармацевтичної фірми «Дарниця» http://www.darnitsa.
Іншими учасниками проекту виступили медична компанія ilaya, яка забезпечує накопичення і культивування клітинного матеріалу, Київський міський опіковий центр, на базі якого проводиться лікування пацієнтів, і ми – Всеукраїнський центр волонтерів «People`s Project», забезпечили збір необхідних коштів.
Насправді, коли стає питання – якомога швидше врятувати людину, треба використати всі існуючи технології. За проектом «Банк шкіри» http://www.
«Зараз всі пацієнти чудово почувають себе, вони повернулися до повноцінного життя. Лікування принесло високі результати, що добре помітно на наших фотозвітах, – розповідає керівник проекту «Банк шкіри. Лікування опіків» Олексій Шершньов – Завдяки клітинним технологіям лікарі змогли якісно відновити пошкоджені тканини пацієнтам, адже зараз місця опіків вкриті дермою, а ні грубими рубцями, як це буває при подібних травмах. А це – зовсім інша якість життя. Крім того, при важких опіках клітинні технологій фактично рятують життя людини, швидко відновлюючи значні ділянки шкіри».
Постійний резерв Банку шкіри становить 5 млрд. Протягом 2015-2016 років у рамках проекту було виконано відновлення шкіри за допомогою клітинних технологій 12 пацієнтам, які отримали глибокі опіки до 43% поверхні тіла. Для цього було використано 0,9 млрд клітин, або 12,8% від резерву банку шкіри медичної компанії ilaya. Таким чином, у Банку шкіри ще залишається 4,1 млрд клітин, які використовуватимуться у майбутньому. Лікування виконувалося у Київському міському опіковому центрі під керівництвом професора Георгія Козинця.
Без вашої підтримки проекту і без фармацевтичної фірми “Дарниця”, http://www.darnitsa.ua/ нам би не вдалось створити Банк шкіри http://www.peoplesproject.com/
За проектом “Банк шкіри” http://www.