Вісім порушників, одягнувши захисні комбінезони, намагалися пройти Кучурганський лиман

На Одещині оперативники Подільського прикордонного загону спільно з прикордонниками Білгород-Дністровського загону за участі представників управління стратегічних розслідувань в Одеській області та слідчих відділення поліції №3 Одеського районного управління поліції №1 затримали групу осіб неподалік села Градениці Біляївського району.

Двоє чоловіків, вони ж організатори, підшукували потенційних «клієнтів», які мали намір незаконно перетнути кордон. Їх вони підвозили до одного з сіл прикордоння та давали вказівки щодо їх подальших дій.

За свої послуги ділки просили по 5300 доларів США з кожного. Однак частину суми – 1000 доларів США, «клієнти» мали перераховувати на криптогаманець.

Володіючи даними місцезнаходження організаторів та потенційних порушників, оперативники провели заходи щодо їх затримання.

Так як маршрут мав проходити через Кучурганський лиман, то за своїх «клієнтів» ділки подбали заздалегідь. Для цього екіпірували їх у заброди захисного костюму.

Двом організаторам повідомлено про підозру за ч.3 ст.332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» та обрано запобіжний захід.

Щодо вісьмох мандрівників складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», справи скеровано до суду.

 

Державна прикордонна служба України

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа