«Відкати» за проведення ремонту укриттів в закладах освіти: в Кривому Розі поліція затримала посадовицю райради

GDZmxp9WAAEAwHf

Відповідальній за проведення державних закупівель відділу освіти одного з районів міста повідомили про підозру. Фігурантці обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави.

GDZmyM_XoAAMNRo

Викрили корупційну схему проведення ремонтних робіт в приміщеннях навчальних закладів оперативники управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області та слідчі ГУНП в Дніпропетровській області. Відповідно до розробленого плану посадова особа, будучи відповідальною за проведення державних закупівель, отримувала 10 відсотків «відкату» з кожного договору. Наближені до фігурантки підприємці отримували підряд на проведення ремонтних робіт укриттів.

GDZmyw6XEAAcmXa

Затримання відбулося після отримання нею чергового траншу. Наразі жінці повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави.

Перевіряється причетність інших посадових осіб до цієї корупційної схеми. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Дніпропетровська обласна прокуратура.

Департамент стратегічний розслідувань

Національної поліції України

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа