Сватівщино, в твоїй родині знову горе ![💔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te7/1/16/1f494.png)
![💔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te7/1/16/1f494.png)
23 квітня 2024 року загинув воїн-сватівчанин Дмитро Сергійович Кізімов.
На передовій Діма був з 2014 року. Лише рік перед повномасштабним вторгненням пожив життям цивільної людини. 24 лютого 2022 року він знову вирушив на фронт.
– Я не зможу спокійно жити, не зробивши нічого, аби захистити свою родину, свій дім, країну. Хто, як не ми, правда ж? – посміхаючись, говорив друзям Дмитро тоді.
А друзів у козака було багато.
– Такої людини – ще пошукати! Дімка добрий, відкритий, позитивний. Завжди приходив на допомогу всім, навіть без прохань. А руки які золоті мав! Він все міг полагодити, відремонтувати… Душевний, щирий… Його всі любили. Дімка – дорога серцю людина, біль від втрати якої не вилікувати, – говорять друзі.
Сил та витримки дружині, двом донечкам, рідним, всім, хто знає та щиро любить Дмитра.
Навіки Слава Герою! ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
—————————–
Поховання Захисника відбулося вчора на Краснопільському кладовищі у Дніпрі.