На Рівненщині провели останнім земним шляхом захисників: Миколу Огнєва з Ярославицької громади та Андрія Гержевана з Корнинської ТГ.

Молодий, сповнений сил і мрій чоловік став на захист України. Після важкого поранення, отриманого під час виконання бойового завдання, Микола боровся за життя у госпіталі. На жаль, серце воїна зупинилося 19 червня.

У листопаді 2024 року чоловік приєднався до лав Національної гвардії України, а саме до Першої президентської бригади «Буревій».
З вересня 2025 року захисник виконував бойові завдання на Куп’янському напрямку, а згодом — на Покровському.
18 червня 2026 року під час виконання бойового завдання на Донеччині військовослужбовець передчасно помер.
Вічна памʼять та шана воїнам.


