ВАКС призначив до розгляду справу щодо заволодіння колишнім президентом та його сином резиденцією «Межигір’я»

ВАКС

25 липня 2023 року за результатами підготовчого розгляду колегія суддів ВАКС призначила до розгляду по суті справу стосовно колишнього президента України та його сина за обвинуваченням у незаконному заволодінні резиденцією «Межигір’я».
Крім того, колегія ВАКС за клопотанням прокурора #САП ухвалила здійснювати спеціальне судове провадження (in absentia) стосовно указаних обвинувачених, які вже 7 років переховуються на території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором.
Засідання з розгляду по суті призначено на 02.08.2023.
Як вже повідомлялось, у 2002-2013 роках колишній президент спільно зі своїм сином, зловживаючи своїм службовим становищем, незаконно заволодів земельною ділянкою на території Вишгородського району та комплексом споруд, які розташовані на цій ділянці, а саме комплексом відпочинку «Пуща-Водиця» урочища «Межигір’я» та будинком у с. Нові Петрівці. Збитки, завдані державі, перевищують 540 млн грн.
Дії колишнього президента кваліфіковані за ознаками злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209, ч. 5 ст. 368 КК України, його сина — за ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа