👤ВАКС оголосив у міжнародний розшук народного депутата Ярослава Дубневича

ЯрославДубневич

2 листопада 2023 року колегія суддів ВАКС задовольнила клопотання прокурора САП про оголошення в міжнародний розшук народного депутата, обвинуваченого у незаконному заволодінні 93 млн грн коштів ПАТ "Укрзалізниці".
Суд зважив на неявки обвинуваченого у судові засідання і наявність підтвердженої інформації про перебування указаної особи за кордоном та задовольнив клопотання.
Питання щодо звернення в дохід держави застави у розмірі 56 млн грн та зміну обвинуваченому запобіжного заходу будуть вирішуватись у наступних судових засіданнях
Нагадаємо, 26.10.2023 року колегія суддів ВАКС після неявки до суду указаного нардепа постановила здійснити до нього привід. Крім того, ВАКС зобов’язав нардепа сплатити понад 5 368 грн штрафу за неявку у судове засідання та невиконання обов’язку підкоритися законним вимогам суду.

Деталі справи: https://cutt.ly/z62p0Z3.

Підкреслюємо, що вказаний депутат є підозрюваним і в іншому кримінальному провадженні. 10.10.2023 за дорученням керівника САП прокурор повідомив йому про підозру в організації заволодіння майном держави (природним газом) на суму понад 2,1 млрд грн та легалізації незаконно отриманого прибутку. Зважаючи на те, що місцезнаходження нардепа не було встановлено, про підозру йому повідомлено в порядку ст. 135 КПК України.
Оскільки народний депутат переховується від органу слідства, 17.10.2023 детективи НАБУ оголосили його в розшук - cutt.ly/ewQWX44C.

Деталі у цій справі – https://cutt.ly/8wm1ED9i.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа