В Тернопільській області викрито нову схему незаконного переправлення осіб через державний кордон

Оперативниками Держприкордонслужби Західного регіонального управління у взаємодії з Управлінням Служби безпеки України в Тернопільській області та Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, за процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону, викрито чергову схему незаконного переправлення ухилянтів через державний кордон України.
Так, оперативниками та слідством, було встановлено, що один із мобілізованих військовослужбовців військової частини на Тернопільщині, під приводом забезпечення військового підрозділу гуманітарною допомогою із за-кордону, підробляв документи, підписи посадових осіб та подавав до Тернопільської ОВА листи-звернення з метою подальшого внесення громадян України віковою категорією 18-60 до інформаційної системи «Шлях», що надавало їм право для виїзду за кордон.
Проведеними заходами встановлено, що за вказаними підробленими листами-зверненнями, виїхали за межі України понад 70 військовозобов’язаних.
Днями, зловмиснику повідомлено про підозру за ч.2 ст. 332 КК України. Розглядається клопотання щодо обрання запобіжного заходу.
Слід відмітити, що Кримінальним Кодексом України за вчинення даного злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа