В окрузі Мартинюка невідомі напали на активістів «Відсічі» і журналістів «Перця Волинського»

В селі Ветли – батьківщині Адама Мартинюка невідомі напали на активістів Громадянського руху «Відсіч» та журналістів видання «Перець волинський» і побили їх. Молоді люди приїхали на Волинь, в округ № 23, де має намір балотуватись віце-спікер, в рамках кампанії «Помста за розкол країни» із метою інформування місцевого населення, чому не можна голосувати за Адама Мартинюка, – інформує «Стик».

Завершивши поширення листівок, активісти йшли селишем, коли до них під’їхав автомобіль – білий Фольксваген з номерними знаками АС 41 26 ВС, з якого вийшло троє чоловіків спортивної статури, які одразу почали бити активістів. Активісти повідомили про напад журналістів видання «Перець волинський» та міліцію. Після цього нападники намагались забрати в активістів телефони, а один розбили об асфальт, і невдовзі сіли в автомобіль та зникли з місця подій. Натомість приїхали сільська голова та дільничний міліціонер у цивільному, який відмовлявся зізнаватись в тому, що він працівник правоохоронних органів, але який опитав постраждалих і записав номер машини, також на місце подій прибули журналісти.

За декілька хвилин нападники повернулися із підкріпленням, в авто сиділо вже шестеро людей, які, не зважаючи на присутність дільничого, почали бити і активістів і журналістів, пошкодили диктофон та намагались розбити журналістам камеру. Дільничний під час нападу втік.

Це вже другий візит активістів в округ Адама Мартинюка і село Ветли, зокрема. Поїздки в мажоритарні округи проходять в рамках кампанії «Помста за розкол країни», спрямованої проти депутатів, які проголосували за скандальний законопроект Ківалова-Колесніченка «Про засади державної мовної політики».

«Перець…» очікує на повернення наших журналістів і опублікує найближчим часом більш розширений матеріал візиту на «адамову землю»…

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа