В Одесі викрили групу осіб, які за 35 тисяч доларів обіцяли посаду в прокуратурі

Серед підозрюваних – інспектор виконавчої служби та колишній працівник прокуратури. Вони отримали від «кандидата на посаду» кошти, які вони начебто мали передати працівникам прокуратури.

Як встановили працівники управління стратегічних розслідувань в Одеській області Нацполіції, слідчі обласної поліції спільно з Одеською обласною прокуратурою, інспектор виконавчої служби одного з районів та колишній працівник прокуратури за гроші обіцяли громадянам допомогти з працевлаштуванням у правоохоронні органи. Зокрема за посаду в одній з окружних прокуратур їм необхідно було віддати 35 тисяч доларів.

Інспектора виконавчої служби затримали під час отримання від «кандидата на посаду» коштів в порядку статті 208 Кримінального кодексу України. Затриманому та його спільникові – експрацівникові прокуратури – повідомили про підозру ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 та ч. 2 ст. 15, ч. 5 ст. 190 (замах на заволодіння коштами потерпілого шляхом шахрайства та підбурювання до надання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

Підозрюваним обрані запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Максимальне покарання, яке може загрожувати підозрюваним, – позбавлення волі на строк до 10 років.

Департамент стратегічних розслідувань

Національної поліції України

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа